Hallo,
De startactiviteit is voorbij en we hebben heel wat nieuwe gezichtjes gezien. Wij hebben ervan genoten en hopen iedereen volgende week zondag terug te zien.

 

Het is belangrijk dat jullie via de tab ‘lid worden’, jullie dochter/zoon lid maken. Zo zijn wij ook op de hoogte wie we elke week kunnen verwachten en kunnen we nog leukere spellen maken & de verzekering voor uw zoon/dochter in orde maken. Leden die vorig jaar al lid waren, moeten dit niet meer doen.

 

Onder de tab Activiteitenplanning vinden jullie de planning voor dit semester terug. De groepen worden ingedeeld naargelang leeftijd. Als je nog niet zeker weet of jouw zoon/dochter een dappere zeehond, felle zeewelp of stoere scheepsmakker/zeeverkenner is, geen probleem. De volgende activiteit(zondag 2 uur aan het terrein) wordt dit snel duidelijk.

 

Wie is wie zijn leiding, zal ook snel duidelijk worden. Maar leer ons alvast kennen op de tab ‘leiding’.

 

Info over lidgeld volgt snel.

 

Neem regelmatig een kijkje op onze facebookpagina en website om goed op de hoogte te blijven.

 

Tot binnenkort!

 

De Leiding